Největší showroom a servis čtyřkolek ve Zlíně

E-shop Vstoupit »

Dětské čtyřkolky

Pořiďte své ratolesti dětskou čtyřkolku, se kterou si společně užijete spoustu zábavy.


Linhai M150

Linhai M150

Tato malá čtyřkolka je vhodná i pro juniory. Za příznivou cenou se může pyšnit i atraktivní výbavou. Vedle výhodné ceny nabízí kompaktní rozměry, nízkou hmotnost, jednoduché ovládání, příjemné jízdní vlastnosti s výbornou prostupností terénem. A potěší vás i její nízké provozní náklady v závislosti na příznivé spotřebě vzduchem chlazeného motoru.

Zjistěte více

Polaris RZR 170

Polaris RZR 170

Vsaďte na jedničku mezi dětskými vozidly. Tato čtyřkolka představuje vysoce stabilní stroj s nastavitelným sedadlem i madlem spolujezdce. Bezpečnost dítěte zajišťuje speciální rám kabiny, omezovač rychlosti a sedadla s tříbodovými bezpečnostními pásy. Navíc se jedná o úplně první dětské vozidlo kategorie Side by side na světě.

Zjistěte více

Access DRR 100 Reverse

Access DRR 100 Reverse

Vsaďte na jednu z nejpropracovanějších dětských čtyřkolek, která je vhodná pro ratolesti starší 5 let. Je širší a stabilnější než většina ostatních modelů, což usnadňuje její ovladatelnost. Čtyřkolka je vybavena i o zpátečku, díky které se dítě samo dostane ze svízelné situace.

Zjistěte více

Kymco Maxxer 50

Kymco Maxxer 50

Připravte svou ratolest na velkou čtyřkolku a užijte si společně spoustu zábavy. Tato bezpečná, snadno ovladatelná a spolehlivá čtyřkolka je určena dětem od 5 let. A můžete s ní jezdit i po běžných silnicích.

Zjistěte více

Kymco Maxxer 50 S

Kymco Maxxer 50 S

Nástupce čtyřkolky Kymco Maxxer 50. Také bezpečná, snadno ovladatelná a spolehlivá čtyřkolka, určená dětem od 5 let. Nyní bez homologace pro provoz na pozemních komunikacích.

Zjistěte více

Dětská elektro čtyřkolka Sunway

Dětská elektro čtyřkolka Sunway

Čtyřkolka určena dětem od 3 do 7 let přinese vašim ratolestem spoustu zábavy. Je schopna dosáhnout maximální rychlosti 25 km/hod a rychlost navíc můžete ovládat pomocí třech stupňů v závislosti na věku a schopnostech dítěte. Elektromotor je navíc velmi tichý.

Zjistěte více

© Slobag Group s.r.o. | ochrana osobních údajů

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top