Největší showroom a servis čtyřkolek ve Zlíně

E-shop Vstoupit »

Články

6 tipů, jak pečovat o motorku

Nechcete, aby vaše sezóna skončila dřív, než pořádně začne? Klíčem k úspěchu je pravidelná údržba, která spočívá v několika jednoduchých úkonech. Přečtěte si, jak správně pečovat o motocykl, aby vám bezpečně sloužil a dlouho vydržel.

6 + 1 tip, jak pečovat o svou čtyřkolku

Pořídili jste si čtyřkolku. Ať už ji využíváte jako pomocníka při práci, nebo je to pro vás zdroj zábavy, nezapomeňte o ni řádně pečovat. Pravidelná údržba stroje zajistí, že bude čtyřkolka plnit přesně ty požadavky, které na ni máte. Ježdění bude bezpečné a prodloužíte životnost celého zařízení. Základem je pravidelná kontrola a několik jednoduchých úkonů, které jistě zvládnete. Další věci můžete nechat na autorizovaném servisu.

5 situací, kdy vám čtyřkolka usnadní život

Kdo by neznal čtyřkolku, se kterou se tak skvěle jezdí v terénu a dostane se i na místa, která jsou automobilům zapovězena? Možná si představíte motorové vozidlo, které slouží především pro zábavu dospělým, nebo i dětem. Vězte ale, že kromě adrenalinové jízdy v terénu dokáže čtyřkolka dokonale posloužit, a dokonce vám usnadnit práci. A když splňuje homologaci pro provoz na komunikacích, klidně s ní vyrazte i na silnici, samozřejmě s patřičnou ochrannou helmou, motorkářskou bundou a rukavicemi.

Jaký řidičák potřebujete na čtyřkolku, skútr nebo motorku?

Na našich silnicích přibývá stále více řidičů motorek, skútrů a čtyřkolek. Pokud jste se rozhodli pořídit si svůj vysněný stroj, zřejmě víte, že koupí to nekončí. Je leckdy těžké vyznat se v tom, který řidičák na konkrétní povoz potřebujete. Navíc řidičský průkaz, s nímž jste dříve mohli kromě osobního auta osedlat i motorku, už vám dnes nemusí stačit – a je tedy nutné nechat si vyřídit nový. Následující řádky vám pomohou se v této problematice zorientovat.

Čtyřkolka pro zlínské hasiče

Centrální stanice hasičů ve Zlíně má nový přírůstek do vozového parku. Hasičský záchranný sbor převzal počátkem dubna vozidlo Polaris Sportsman XP Touring 1000 EPS – čtyřkolku jako stvořenou pro zásahy v náročném terénu. Dodavatelem tohoto výkonného stroje vyladěného hasičům na míru byly 4kolky Zlín.

© Slobag Group s.r.o. | ochrana osobních údajů

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top