Největší showroom a servis čtyřkolek ve Zlíně

E-shop Vstoupit »

Pracovní čtyřkolky

Pořiďte si pracovní čtyřkolku – neocenitelného pomocníka pro práci kolem domu, na zahradě, i v lese.


Polaris Sportsman XP 1000

Polaris Sportsman XP 1000 EPS EFI 4×4

Tato čtyřkolka se právem pyšní titulem lídr ve své kategorii. Čeká na vás fantastické svezení i pořádná dávka zábavy. Stroj se může pochlubit maximálním výkonem, o který se stará dvouválcový motor ProStar s přebytkem výkonu. Funkčnost čtyřkolky dále podtrhuje vynikající podvozek a tlumiče. Tento model je hodně robustní a ideální pro opravdu těžkou práci. Je přitom schopen zajistit patřičnou stabilitu i při vysoké rychlosti. Je k mání v krátké i dlouhé variantě Touring.

Zjistěte více

Polaris Sportsman XP 570

Polaris Sportsman XP 570 EFI 4×4

Tento model se řadí mezi špičku v kategorii pracovních čtyřkolek. Na jejím hřbetě se dočkáte perfektního svezení se spoustou zábavy. Stroj zajišťuje maximální funkčnost a o perfektní výkon se stará nadstandardní motor ProStar. Čtyřkolka je navíc obohacena o vynikající podvozek a tlumiče, přičemž se jedná o robustní stroj vhodný pro těžkou práci. Stabilita tohoto modelu je také na velmi vysoké úrovni.

Zjistěte více

Arctic Cat Alterra 450

Arctic Cat Alterra 450

Velice obratná čtyřkolka menšího kompaktního rozměru vám přinese spoustu zábavy, a vhodná je i pro lehčí práci. Díky velmi příjemnému ovládání vám padne ihned do ruky. Je hbitá a všestranná a pyšní se kvalitním odpružením, špičkovou ovladatelností a vysokou funkčností. Povedený design poté symbolizuje třešničku na dortu.

Zjistěte více

Arctic Cat Alterra 400

Arctic Cat Alterra 400

S touto pracovní čtyřkolkou díky svému atraktivnímu modernímu vzhledu zazáříte. Disponuje vylepšeným podvozkem a vyzařuje skvělou spolehlivostí. Navíc se pyšní kvalitním odpružením, špičkovou ovladatelností a vysokou funkčností.

Zjistěte více

TGB Blade 1000

TGB Blade 1000i LT 4×4

Čeká na vás výborné svezení a skvělá zábava. Tato čtyřkolka se může pochlubit velmi vysokým výkonem a funkčností, navíc s nadprůměrnou dynamikou. O perfektní chod stroje se postará špičkový dvouválcový motor. Čtyřkolka se navíc pyšní využitými nejmodernějšími technologiemi, které zajistí fantastický zážitek. Jedná se o ideálního společníka pro těžkou práci, a to díky jeho robustnímu rámu. Nechybí ani vynikající podvozek a tlumiče, které zabezpečí vysokou stabilitu.

Zjistěte více

TGB Blade 600

TGB Blade 600i SE 4×4

S touto čtyřkolkou se rozhodně nudit nebudete. Obstará namáhavou práci a navíc si s ní užijete i spoustu zábavy. Jedná se o model spadající do zlaté střední třídy pyšnící se svoji robustní konstrukcí a bohatou základní výbavou. Nyní s novým motorem. V nabídce je k dispozici ve dlouhé i krátké variantě, záleží na vás, kterou upřednostníte.

Zjistěte více

Kymco MXU 700

Kymco MXU 700i 4×4

Čeká na vás výborné svezení a špičková zábava. MXU 700 představuje stroj s velice slušným výkonem a funkčností. Chlubí se výborným jednoválcovým motorem, vynikajícím podvozkem i tlumiči. Zajistí perfektní stabilitu i při vysoké rychlosti a zároveň se jedná o robustní model, který zvládne i náročnou práci. Díky své konstrukci, ergonomii i ovládání vám ihned padne do ruky.

Zjistěte více

CF Moto Gladiator X850

CF Moto Gladiator X850 V-twin EFI EPS 4×4

Letošní novinka Gladiátor X850 je opravdu robustní čtyřkolka se silným motorem, skvělým podvozkem a pohonem 4×4, vhodným pro náročnou práci i hodně zábavy.

Zjistěte více

 

Journeyman Gladiator X8CF Moto Gladiator X8 V-twin EFI EPS 4×4

Robustní čtyřkolka, která je vhodná nejenom pro náročnou práci, ale také si s ní užijete spoustu zábavy. Pyšní se skvělým motorem i podvozkem. Už v základní ceně navíc najdete velkou výbavu. Ničím si nezadá se stroji renomovaných značek (Polaris či Artic Cat).

Zjistěte více

Journeyman Gladiator X550

 

CF Moto Gladiator X550 EFI EPS 4×4

Tento model čtyřkolky dovoluje její používání jak pro práci, tak pro zábavu. Bezproblémový chod a odpovídající životnost vám zajistí kvalitní materiál a dílenské zpracování. Čtyřkolka se dále pyšní kvalitním motorem i podvozkem, díky čemuž zvládne i náročný terén. Již v základní ceně se můžete těšit na velmi slušnou výbavu.

Zjistěte více

Journeyman Gladiator X520

CF Moto Gladiator X520 EFI EPS 4×4

S touto čtyřkolkou střední třídy si kromě práce užijete i spoustu zábavy. Potěší vás příjemné a snadné ovládání stroje a o dlouhou životnost čtyřkolky se postará kvalitní dílenské zpracování i použitý materiál. Neméně významný je i poměrně výkonný motor a skvělý podvozek. Velice slušné vybavení vás přitom čeká již v základní ceně, za příplatek můžete čtyřkolku dovybavit. Dostupná je dlouhá i krátká varianta.

Zjistěte více

Journeyman Gladiator X450

CF Moto Gladiator X450 EFI EPS 4×4

Zažijte dávku zábavy s touto pracovní čtyřkolkou střední třídy. Slušný motor i podvozek slibují odpovídající výkon, který si poradí i s náročným terénem. Jistě oceníte příjemné a jednoduché ovládání stroje, a také kvalitu použitých dílů i materiálu. Díky tomu vám bude čtyřkolka sloužit po mnoho let. Již v základní ceně se přitom dočkáte nadupané výbavy. Můžete vybírat mezi krátkou i dlouhou verzí.

Zjistěte více

Access Max 850i

Access Max 850i 4×4

Nová vlajková loď značky Access s velmi výkonným motorem, povedeným designem a kvalitním zpracováním. Nabízí stabilní podvozek s výbornými jízdními vlastnostmi pro klidnou jízdu a nadstandardní výbavu již v základu. Čtyřkolka je dostupná v krátké i dlouhé verzi za příznivou cenu.

Zjistěte více

Access Max 650

Access Max 650i 4×4

Vsaďte na cenově výhodnou variantu jedné z nejpopulárnějších pracovně-užitkových čtyřkolek na trhu. Má výkonný a pružný motor, výborné jízdní vlastnosti, robustní konstrukci a moderní design. Pyšní se kvalitním zpracováním a vysokou spolehlivostí. Ocelová kola jsou dokonce ještě odolnější v těžkém terénu. Nechybí tažné zařízení, výkonný naviják ani velký zadní nosič zavazadel. A to vše navíc s ohledem na příznivou cenu. Nabízíme krátkou i dlouhou variantu čtyřkolky.

Zjistěte více

Linhai M550

Linhai M550 EFI 4×4

Tento model spadá do střední třídy čtyřkolek. Pyšní se moderním agresivním předkem a vybírat si můžete jak z krátké, tak i z dlouhé verze. Již v základní verzi se navíc dočkáte opravdu bohaté základní výbavy s řadou užitečného příslušenství.

Zjistěte více

Linhai 500

Linhai 500 EFI 4×4

Čtyřkolka spadající do nižší střední třídy najde své uplatnění při práci i jako zdroj zábavy ve volném čase. Vyniká především svoji obratností a již v základní verzi se dočkáte velmi slušné výbavy.

Zjistěte více

Linhai 400

Linhai 400 EFI 4×4

Čtyřkolka Linhai 400 se řadí do kategorie čtyřkolek nižší střední třídy. Jedná se o stroj, který je vhodný jak pro lehčí práci, tak i pro spoustu zábavných chvil. Základní verze tohoto modelu v sobě obsahuje spoustu užitečného příslušenství. Čtyřkolka se navíc může pochlubit tuhou zadní nápravou.

Zjistěte více

Linhai 300

Linhai 300 4×4

S touto čtyřkolkou spadající do nižší střední třídy si užijete spoustu zábavy. Obstarat přitom zvládne i lehčí práci. V základní verzi se můžete těšit na slušnou výbavu a množství užitečného příslušenství. Stroj navíc dotváří tuhá zadní náprava.

Zjistěte více

© Slobag Group s.r.o. | ochrana osobních údajů

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top