Největší showroom a servis čtyřkolek ve Zlíně

E-shop Vstoupit »

Pracovní čtyřkolky

Pořiďte si pracovní čtyřkolku – neocenitelného pomocníka pro práci kolem domu, na zahradě, i v lese.


CFMOTO Gladiator X1000

CFMOTO Gladiator X1000 EFI EPS 4×4

Největší a nejvýkonnější verze Gladiátora, nová vlajková loď CFMOTO. Výborně ovladatelná robustní čtyřkolka se skvělými jízdními vlastnostmi a velmi silným motorem bez problémů odvede náročnou práci i skvěle zabaví. Nově i X1000 G3.

Zjistěte více

CFMOTO Gladiator X850

CFMOTO Gladiator X850 EFI EPS 4×4

Gladiátor X850 je opravdu robustní čtyřkolka se silným motorem, skvělým podvozkem a pohonem 4×4, vhodným pro náročnou práci i hodně zábavy. Ničím si nezadá se stroji renomovaných značek (Polaris či Artic Cat). Nově i X850 G3.

Zjistěte více

Journeyman Gladiator X625

CFMOTO Gladiator X625 EFI EPS 4×4

Nejnovější Gladiator doplňující řadu strojů Gladiator navrženou rakouským designovým studiem Kiska. Vedle skvělého designu čtyřkolka nabízí skvělou ergonomii, snadné ovládání stroje, živý moderní motor a již v základní ceně bohatou výbavu. Čtyřkolka je dostupná v krátké i dlouhé variantě, obě nabízí posilovač řízení v základní výbavě, dlouhá verze přidá i masivní a kvalitně provedené sedadlo spolujezdce.

Zjistěte více

CFMOTO Gladiator X520

CFMOTO Gladiator X520 EFI EPS 4×4

S touto čtyřkolkou střední třídy si kromě práce užijete i spoustu zábavy. Potěší vás příjemné a snadné ovládání stroje a o dlouhou životnost čtyřkolky se postará kvalitní dílenské zpracování i použitý materiál. Neméně významný je i poměrně výkonný motor a skvělý podvozek. Velice slušné vybavení vás přitom čeká již v základní ceně, za příplatek můžete čtyřkolku dovybavit. Dostupná je dlouhá i krátká varianta.

Zjistěte více

CFMOTO Gladiator X450

CFMOTO Gladiator X450 EFI EPS 4×4

Zažijte dávku zábavy s touto pracovní čtyřkolkou střední třídy. Slušný motor i podvozek slibují odpovídající výkon, který si poradí i s náročným terénem. Jistě oceníte příjemné a jednoduché ovládání stroje, a také kvalitu použitých dílů i materiálu. Díky tomu vám bude čtyřkolka sloužit po mnoho let. Již v základní ceně se přitom dočkáte nadupané výbavy. Můžete vybírat mezi krátkou i dlouhou verzí.

Zjistěte více

Goes Terrox 500

GOES Terrox 500 EFI  4×4

Francouzská značka ve spolupráci s CFMOTO nabízí pracovní čtyřkolku střední třídy. Nabídne vám osvědčený jednoválcový motor se vstřikováním od společnosti BOSCH i slušný podvozek, stále ale se skvělým poměrem k ceně. Můžete si vybrat mezi krátkou i dlouhou verzí, obě jsou dvoumístné.

Zjistěte více

 

Linhai 650L Promax

Linhai 650L Promax EPS 4×4

Tento model spadá do střední třídy čtyřkolek. Již v základní verzi se navíc dočkáte opravdu bohaté základní výbavy s řadou užitečného příslušenství, včetně robustního ocelového předního nárazníku. K dispozici je v dlouhé verzi.

Zjistěte více

Linhai 500 Promax

Linhai 500 Promax EFI 4×4

Čtyřkolka spadající do nižší střední třídy najde své uplatnění při práci i jako zdroj zábavy ve volném čase. Vyniká především svoji obratností a již v základní verzi se dočkáte velmi slušné výbavy.

Zjistěte více

Linhai 370 Promax

Linhai 370 Promax 4×4

S touto čtyřkolkou spadající do nižší střední třídy si užijete spoustu zábavy. Obstarat přitom zvládne i lehčí práci. V základní verzi se můžete těšit na slušnou výbavu a množství užitečného příslušenství. Stroj navíc dotváří tuhá zadní náprava.

Zjistěte více

TGB Blade 1000i LTX

TGB Blade 1000i LTX 4×4

Čeká na vás výborné svezení a skvělá zábava. Tato čtyřkolka se může pochlubit velmi vysokým výkonem a funkčností, navíc s nadprůměrnou dynamikou. O perfektní chod stroje se postará špičkový dvouválcový motor. Čtyřkolka se navíc pyšní využitými nejmodernějšími technologiemi, které zajistí fantastický zážitek. Jedná se o ideálního společníka pro těžkou práci, a to díky jeho robustnímu rámu. Nechybí ani vynikající podvozek a tlumiče, které zabezpečí vysokou stabilitu.

Zjistěte více

TGB Blade 600i LTX

TGB Blade 600i LTX 4×4

S touto čtyřkolkou se rozhodně nudit nebudete. Obstará namáhavou práci a navíc si s ní užijete i spoustu zábavy. Jedná se o model spadající do zlaté střední třídy pyšnící se svoji robustní konstrukcí a bohatou základní výbavou. Nyní s novým motorem.

Zjistěte více

 

Polaris Sportsman XP 1000 S

Polaris Sportsman XP 1000 S EPS EFI 4×4

Ještě lepší než jste čekali. Nový lídr ve své kategorii dvouválcových litrových strojů. Fantastický prodloužený podvozek šířky 1440 mm vás doslova nadchne svým sebevědomím, lehkostí s jakou překonává terénní nerovnosti a neskutečným komfortem. Zcela nově postavený Sportsman je osazený nejodolnějšími komponenty. Fantastický pocit s jízdy, ta ovladatelnost která vás naprosto dostane a překvapí. Při práci můžete využít neskutečnou tažnou sílu, stroj utáhne na kouli 830 kg.

Zjistěte více

Polaris Sportsman 1000

Polaris Sportsman XP 1000 EPS EFI 4×4

Tato čtyřkolka se právem pyšní titulem lídr ve své kategorii. Čeká na vás fantastické svezení i pořádná dávka zábavy. Stroj se může pochlubit maximálním výkonem, o který se stará dvouválcový motor ProStar s přebytkem výkonu. Funkčnost čtyřkolky dále podtrhuje vynikající podvozek a tlumiče. Tento model je hodně robustní a ideální pro opravdu těžkou práci. Je přitom schopen zajistit patřičnou stabilitu i při vysoké rychlosti. Je k mání v krátké i dlouhé variantě Touring.

Zjistěte více

Polaris Sportsman 570

Polaris Sportsman XP 570 EFI 4×4

Tento model se řadí mezi špičku v kategorii pracovních čtyřkolek. Na jejím hřbetě se dočkáte perfektního svezení se spoustou zábavy. Stroj zajišťuje maximální funkčnost a o perfektní výkon se stará nadstandardní motor ProStar. Čtyřkolka je navíc obohacena o vynikající podvozek a tlumiče, přičemž se jedná o robustní stroj vhodný pro těžkou práci. Stabilita tohoto modelu je také na velmi vysoké úrovni. Nabízí se v krátké i dlouhé variantě Touring.

Zjistěte více

Hisun Tactic 550

Hisun Tactic 550i EPS 4×4

Model spadá do zlaté střední třídy, pyšní se svoji robustní konstrukcí a velmi bohatou základní výbavou. V nabídce je k dispozici ve dlouhé variantě. Stroj je robustní konstrukce, vhodný pro dvě osoby. O komfort a hladkou jízdu se starají plynokapalinové tlumiče. Náklad můžete naložit na pevný přední i zadní nosič.

Zjistěte více

© Slobag Group s.r.o. | ochrana osobních údajů

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top