Největší showroom a servis čtyřkolek ve Zlíně

E-shop Vstoupit »

Linhai M210Pracovní čtyřkolka Linhai M210

Tato malá čtyřkolka je vhodná i pro juniory. Za příznivou cenu se může pyšnit i atraktivní výbavou. Vedle výhodné ceny nabízí kompaktní rozměry, nízkou hmotnost, jednoduché ovládání, příjemné jízdní vlastnosti s výbornou prostupností terénem. A potěší vás i její nízké provozní náklady v závislosti na příznivé spotřebě vzduchem chlazeného motoru.

Vlastnosti čtyřkolkyVlastnosti této pracovní čtyřkolky

Vhodná i do terénu či pro menší práci

Linhai M210 je ideální malá pracovní čtyřkolka do terénu. Má poměrně nízkou hmotnost a zároveň skvělé jízdní vlastnosti. Je vhodná i pro příležitostnou práci.

Servis a záruční lhůta

Při koupi čtyřkolky nově získáte automaticky pětiletou záruku. V případě technické závady můžete kdykoliv využít servis s bezproblémovou dodávkou náhradních dílů.

Slušná základní výbava

Již v základní verzi se můžete těšit na poměrně bohatou výbavu. Čtyřkolka disponuje předním nárazníkem, předním i zadním nosičem zavazadel, opěrkou spolujezdce i značkovými pneumatikami, předními světlomety s LED denním svícením a tažným zařízením.

Dále je pak vybavena plnohodnotnými bezpečnostními nášlapy, LED koncovými světly a praktickou akustickou signalizací zařazené zpátečky.

Vybavení za příplatek

Základní vybavení lze za příplatek rozšířit o vyhřívání rukojetí a páčky plynu, přídavný přední a zadní LED světlomet, přední a zadní plastový box a držáky příslušenství například pro motorovou pilu nebo ruční nářadí.

Chcete se na něco zeptat?


Parametry čtyřkolky

Druh motoru vzduchem chlazený čtyřdobý jednoválec
Objem a výkon motoru 177,3 cm3; 8 kW při 7000 ot./min.
Náhon 2×4
Šířka × délka 1048 mm × 2058 mm
Hmotnost 208 kg
Užitečná nosnost 375 kg (včetně jezdce)
Počet míst 2 osoby
Barevné provedení černá
Základní výbava tažné zařízení, přední nárazník, přední a zadní nosič zavazadel, opěrka pro spolujezdce, ocelové disky se značkovými pneumatikami, světla s LED technologií, digitální multifunkční displej,

Cena vč. DPH, bez TP

Cena základní verze s homologací T3b: od 69 990 Kč

Navíc oproti levným čínským čtyřkolkám: bezproblémová dodávka náhradních dílů a veškerého potřebného příslušenství, bezproblémový servis.

Nákup na splátky

Výši měsíční splátky vám vypočítáme v showroomu.

K uzavření smlouvy budete potřebovat pouze dva doklady totožnosti.

Čtěte podmínky ESSOX »

Kudy do showroomu

© Slobag Group s.r.o. | ochrana osobních údajů

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top