Největší showroom a servis čtyřkolek ve Zlíně

E-shop Vstoupit »

Motorky

Přijďte si na vlastní kůži vyzkoušet kvalitní motocykly do našeho showroomu.


Proč motorku od nás

  • V showroomu si prohlédnete a osaháte konkrétní stroj.
  • Doporučíme vám konkrétní značku i model právě pro vás.
  • Poskytujeme vlastní servis včetně náhradních dílů.

Zastupujeme tyto značky

  • CFMOTO
  • HONDA
  • motobiky BULTACO

Vyberte si vaši motorku


Jak si vybrat motorku

KROK 1: Vyberte si kategorii motorek

Kategorií motorek je celá řada. Vybírejte mezi nekapotovaným naháčem, sportovní kapotovanou motorkou, nezávislým chopperem nebo terénním endurem.

KROK 2: Válce, válce…

Výkon, spotřebu i charakter určuje počet válců motoru. Na výběr máte mezi jednoválcovým, dvouválcovým nebo čtyřválcovým motorem.

KROK 3: Výkon a objem motoru

Pokud jste na motorce zatím moc neseděli, začněte s motorem s menším objemem a výkonem. Pamatujte také na to, že na vyšší objemy motorů je třeba speciální řidičák.

KROK 4: Návštěva showroomu

Vsaďte na jistotu a přijďte se poradit do showroomu. Podle vašich zkušeností, osobních preferencí a potřeb pro vás najdeme ten nejlepší model motorky.


CFMOTO 800MT Touring

CFMOTO 800MT

Limity posouvající výborně ovladatelné cestovní enduro, se kterým si užijete spoustu zážitků i zábavy na silnicích, zpevněných cestách, i v lehčím terénu.

Zjistěte více

CFMOTO 650MT

CFMOTO 650MT

Motorka kategorie cestovní enduro se sportovním agresivním vzhledem je předurčená pro sportovní turistiku a cestování bez rozdílu věku či zkušeností. Nechybí bohatá výbava jako je lehce stavitelný přední štít s bočními deflektory, kryty rukojetí, špičkové LED osvětlení nebo příplatková výbava jako je dvojice originálních bočních kufrů či padací rám. Je také navržená a vyrobená ve spolupráci s KTM a designerským studiem KISKA. To vše za velice atraktivní cenu a s pětiletou zárukou.

Zjistěte více

CFMOTO 700CL-X Heritage

CFMOTO 700CL-X

Stylový moderní retro naháč s designem italského designového studia Modena 40. Nabídne výborný poměr ceny a výbavy, skvělý podvozek a výbornou ovladatelnost i kvalitně zpracované pohodlné sedadlo, moderní technologie a dlouhou záruku.

Zjistěte více

CFMOTO 800NK

CFMOTO 800NK

Naháč se sportovním vzhledem. 800NK je jeden z nejlehčích motocyklů ve své třídě, díky tomu je motorka výborně ovladatelná. Design motocyklu dodalo italské designérské studio Modena 40 a vedle dobré ergonomie, snadného ovládání a pohodlného sezení nabídne i zmíněný sportovní vzhled. To vše navíc s pětiletou zárukou.

Zjistěte více

CFMOTO 650NK

CFMOTO 650NK

Motorka kategorie naked s agresivním vzhledem. Navržená ve spolupráci s KTM a designovým studiem KISKA, je vybavená moderními technologiemi, cenově dostupná pro všechny generace. Vyniká poměrem cena/výkon a to vše s pětiletou zárukou.

Zjistěte více

CFMOTO 300NK

CFMOTO 300NK

Sportovní agresivní naháč ze společné fabriky KTM a CF MOTO, perfektně ovladatelný a mrštný v zatáčkách, vhodný pro začínajícího jezdce. Sportovně naladěný podvozek, kvalitní komponenty a dobrá ergonomie. 300NK je nový model s originálním vzhledem, navržený designovým rakouským studiem KISKA. To vše za velice atraktivní cenu a s pětiletou zárukou.

Zjistěte více

CFMOTO 650GT

CFMOTO 650GT

Motorka kategorie sport-turer se sportovním agresivním vzhledem je předurčená pro sportovní turistiku a cestování bez rozdílu věku či zkušeností. Nechybí bohatá výbava jako je lehce stavitelný přední štít, špičkové LED osvětlení nebo plnobarevný 5,5“ TFT displej. Je také navržená ve spolupráci s KTM, to vše za velice atraktivní cenu a s pětiletou zárukou.

Zjistěte více

Honda CBR500R ABS

Honda CBR500R

Tuto Hondu ocení všichni řidiči s oprávněním skupiny A2. Je poháněna osvědčeným motorem a díky vyladěným parametrům a upravené aerodynamice se můžete těšit na závodní výkon tohoto stroje. Vše přitom perfektně podtrhuje stylová sportovní kapotáž.

Zjistěte více

Honda CB500F ABS

Honda CB500F

Dospělá motorka vhodná ke každodennímu dojíždění do práce, nebo na vyjížďky. Ihned vám padne do ruky a potěší vás i její pohodlná sedačka, podvozek a dostatečný výkon motoru. A to vše za výbornou cenu.

Zjistěte více

Honda CMX500 Rebel ABS

Honda CMX500 Rebel

S touto motorkou můžete po silnicích uhánět v případě, že se pyšníte řidičským oprávněním skupiny A2. Díky osvědčenému dvouválcovému motoru a nízko umístěnému sedlu se jedná o ideální stroj pro rychlou a pohodlnou jízdu. Těšit se přitom můžete na perfektní ovladatelnost při vysoké i nízké rychlosti a vyladěný osobitý vzhled spojující tradiční styl a modernu.

Zjistěte více

Honda CB125F

Honda CB125F

Motorka je určena všem majitelům řidičského oprávnění A1. Jedná se o velmi hbitý a obratný stroj, který oceníte především ve městě. Navíc nabízí i snadné ovládání i manévrování, díky čemuž se jedná o funkční stroj za přijatelnou cenu.

Zjistěte více

© Slobag Group s.r.o. | ochrana osobních údajů

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top