Největší showroom a servis čtyřkolek ve Zlíně

E-shop Vstoupit »

Motorky

Přijďte si na vlastní kůži vyzkoušet kvalitní motocykly do našeho showroomu.


Proč motorku od nás

  • V showroomu si prohlédnete a osaháte konkrétní stroj.
  • Doporučíme vám konkrétní značku i model právě pro vás.
  • Poskytujeme vlastní servis včetně náhradních dílů.

Zastupujeme tyto značky

Vyberte si vaši motorku


Jak si vybrat motorku

KROK 1: Vyberte si kategorii motorek

Kategorií motorek je celá řada. Vybírejte mezi nekapotovaným naháčem, sportovní kapotovanou motorkou, nezávislým chopperem nebo terénním endurem.

KROK 2: Válce, válce…

Výkon, spotřebu i charakter určuje počet válců motoru. Na výběr máte mezi jednoválcovým, dvouválcovým nebo čtyřválcovým motorem.

KROK 3: Výkon a objem motoru

Pokud jste na motorce zatím moc neseděli, začněte s motorem s menším objemem a výkonem. Pamatujte také na to, že na vyšší objemy motorů je třeba speciální řidičák.

KROK 4: Návštěva showroomu

Vsaďte na jistotu a přijďte se poradit do showroomu. Podle vašich zkušeností, osobních preferencí a potřeb pro vás najdeme ten nejlepší model motorky.


Honda CBR500R ABS

Tuto Hondu ocení všichni řidiči s oprávněním skupiny A2. Je poháněna osvědčeným motorem a díky vyladěným parametrům a upravené aerodynamice se můžete těšit na závodní výkon tohoto stroje. Vše přitom perfektně podtrhuje stylová sportovní kapotáž.

Zjistěte více

Honda CB500F ABS

Dospělá motorka vhodná ke každodennímu dojíždění do práce, nebo na vyjížďky. Ihned vám padne do ruky a potěší vás i její pohodlná sedačka, podvozek a dostatečný výkon motoru. A to vše za výbornou cenu.

Zjistěte více

Honda CMX500 Rebel ABS

S touto motorkou můžete po silnicích uhánět v případě, že se pyšníte řidičským oprávněním skupiny A2. Díky osvědčenému dvouválcovému motoru a nízko umístěnému sedlu se jedná o ideální stroj pro rychlou a pohodlnou jízdu. Těšit se přitom můžete na perfektní ovladatelnost při vysoké i nízké rychlosti a vyladěný osobitý vzhled spojující tradiční styl a modernu.

Zjistěte více

Honda MSX125 ABS

Tato Honda je určena pro všechny řidiče s oprávněním skupiny A1. Chlubí se špičkovým výkonem, citlivým ovládáním a stylovým designem. Tento model je z části mini-bike a z části motorka vybavena výkonným a osvědčeným motorem.

Zjistěte více

Honda CB125F

Motorka je určena všem majitelům řidičského oprávnění A1. Jedná se o velmi hbitý a obratný stroj, který oceníte především ve městě. Navíc nabízí i snadné ovládání i manévrování, díky čemuž se jedná o funkční stroj za přijatelnou cenu.

Zjistěte více

CFMOTO 650MT

CFMOTO 650MT

Nové cestovní enduro navržené ve spolupráci s KTM vybavené výkonným motorem s nízkou spotřebou, pohodlným podvozkem a dobrou ergonomií za atraktivní cenu. K tomu s tříletou zárukou.

Zjistěte více

CF Moto 650NK

CFMOTO 650NK

Motorka kategorie naked se sportovním agresivním vzhledem. Navržená ve spolupráci s KTM, vybavená výkonným motorem s nízkou spotřebou, sportovně naladěným podvozkem, kvalitními komponentami a dobrou ergonomií. To vše za atraktivní cenu a s tříletou zárukou.

Zjistěte více

CF Moto 400NK

CFMOTO 400NK

Sportovní agresivní naháč, tentokrát o nižší kubatuře vhodnější pro začínajícího jezdce. Motor o objemu 400 cm3, nízká spotřeba a stejně jako u výkonnějšího brášky i sportovně naladěný podvozek, kvalitní komponenty a dobrá ergonomie. To vše za atraktivní cenu a s tříletou zárukou.

Zjistěte více

© Slobag Group s.r.o. | ochrana osobních údajů

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top