Největší showroom a servis čtyřkolek ve Zlíně

E-shop Vstoupit »

Tipy

6 tipů, jak pečovat o motorku

Nechcete, aby vaše sezóna skončila dřív, než pořádně začne? Klíčem k úspěchu je pravidelná údržba, která spočívá v několika jednoduchých úkonech. Přečtěte si, jak správně pečovat o motocykl, aby vám bezpečně sloužil a dlouho vydržel.

6 + 1 tip, jak pečovat o svou čtyřkolku

Pořídili jste si čtyřkolku. Ať už ji využíváte jako pomocníka při práci, nebo je to pro vás zdroj zábavy, nezapomeňte o ni řádně pečovat. Pravidelná údržba stroje zajistí, že bude čtyřkolka plnit přesně ty požadavky, které na ni máte. Ježdění bude bezpečné a prodloužíte životnost celého zařízení. Základem je pravidelná kontrola a několik jednoduchých úkonů, které jistě zvládnete. Další věci můžete nechat na autorizovaném servisu.

5 situací, kdy vám čtyřkolka usnadní život

Kdo by neznal čtyřkolku, se kterou se tak skvěle jezdí v terénu a dostane se i na místa, která jsou automobilům zapovězena? Možná si představíte motorové vozidlo, které slouží především pro zábavu dospělým, nebo i dětem. Vězte ale, že kromě adrenalinové jízdy v terénu dokáže čtyřkolka dokonale posloužit, a dokonce vám usnadnit práci. A když splňuje homologaci pro provoz na komunikacích, klidně s ní vyrazte i na silnici, samozřejmě s patřičnou ochrannou helmou, motorkářskou bundou a rukavicemi.

Jaký řidičák potřebujete na čtyřkolku, skútr nebo motorku?

Na našich silnicích přibývá stále více řidičů motorek, skútrů a čtyřkolek. Pokud jste se rozhodli pořídit si svůj vysněný stroj, zřejmě víte, že koupí to nekončí. Je leckdy těžké vyznat se v tom, který řidičák na konkrétní povoz potřebujete. Navíc řidičský průkaz, s nímž jste dříve mohli kromě osobního auta osedlat i motorku, už vám dnes nemusí stačit – a je tedy nutné nechat si vyřídit nový. Následující řádky vám pomohou se v této problematice zorientovat.

© Slobag Group s.r.o. | ochrana osobních údajů

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top