Největší showroom a servis čtyřkolek ve Zlíně

E-shop Vstoupit »

Návody

6 tipů, jak pečovat o motorku

Nechcete, aby vaše sezóna skončila dřív, než pořádně začne? Klíčem k úspěchu je pravidelná údržba, která spočívá v několika jednoduchých úkonech. Přečtěte si, jak správně pečovat o motocykl, aby vám bezpečně sloužil a dlouho vydržel.

6 + 1 tip, jak pečovat o svou čtyřkolku

Pořídili jste si čtyřkolku. Ať už ji využíváte jako pomocníka při práci, nebo je to pro vás zdroj zábavy, nezapomeňte o ni řádně pečovat. Pravidelná údržba stroje zajistí, že bude čtyřkolka plnit přesně ty požadavky, které na ni máte. Ježdění bude bezpečné a prodloužíte životnost celého zařízení. Základem je pravidelná kontrola a několik jednoduchých úkonů, které jistě zvládnete. Další věci můžete nechat na autorizovaném servisu.

Vybíráte baterii? Poradíme, jak zvolit tu správnou!

V současné době je na trhu již dostatečné množství baterií, proto si můžete vybrat tu nejvhodnější pro svůj stroj. Většina výrobců motorek, čtyřkolek a skútrů doporučuje, jaký typ baterií byste měli pořídit, značku a cenovou relaci však můžete vybrat podle svého uvážení. V naší nabídce naleznete špičkové baterie Yuasa, z levnějších značek doporučujeme spolehlivé baterie Speeds. Koupí akumulátoru ovšem celá věc nekončí. Je třeba věnovat baterii dostatečnou péči, aby dlouho a dobře sloužila. Poradíme vám, jak se liší jednotlivé typy baterií a jak o ně správně pečovat.

Jak správně zazimovat motorku? Nepodceňte garážování ani údržbu

S blížícím se příchodem tuhé zimy nastává zároveň konec motorkářské sezony. Víte, co s motorkou dělat, když naposledy v roce zajedete do garáže? Jen postavit do stojanu rozhodně nestačí. Podívejte se na praktické tipy, jak správně zazimovat nejen motorku, ale také skútr nebo čtyřkolku, abyste je na jaře našli v kondici a připravené znovu vyjet do terénu.

Bezpečnost, pohodlí i styl: naučíme vás vybrat perfektní helmu

Helma představuje základní vybavení, které musí mít každý jezdec. Proto je důležité věnovat jejímu výběru co největší pozornost. I když je představa stylové helmy jistě lákavá, v rozhodovacím procesu rozhodně nejde jen o design a už vůbec ne o co nejnižší cenu. Spousta výrobců radí investovat do helmy nejvyšší částku, jakou si můžete dovolit. Dražší helmy nabízejí vedle bezpečnosti také pohodlí, méně hluku a nižší hmotnost. A to už stojí za zvážení…

Víte, co si ujasnit před nákupem nové motorky?

Láká vás rychlá jízda na okruhu, nebo chcete v sedle motocyklu strávit dálkové cesty? Možná ale toužíte zažít adrenalin a projezdit raději náročnější terén. Ať je to jakkoli, pokud uvažujete nad nákupem motorky, tento článek vám pomůže s těmi zásadními rozhodnutími.

Jak si dobře vybrat skútr

Skútr je ideálním dopravním prostředkem do města nebo na menší a střední vzdálenosti. Je také výbornou volbou jako alternativa k druhému vozu v rodině, náklady na provoz běžných skútrů jsou v porovnání s automobilem velmi nízké. Nejen ve městě navíc oceníte snadnou manévrovatelnost a bezproblémové parkování. Uvažujete o koupi vlastního skútru? Poradíme vám, jak nejlépe na to.

© Slobag Group s.r.o. | ochrana osobních údajů

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top