Největší showroom a servis čtyřkolek ve Zlíně

E-shop Vstoupit »

Půjčovna dětských bugin Polaris

O prázdninách jsme pro všechny malé a odvážné jezdce otevřeli za areálem Lanáčku v Otrokovicích půjčovnu dětských bugin Polaris RZR 170.

Provozujeme showroom čtyřkolek, skútrů a motorek značek, jako jsou například Polaris, Arctic Cat a Kymco, provádíme jejich autorizovaný servis a prodáváme i doplňky a příslušenství. Stroje si můžete vyzkoušet a s jejich výběrem vám moc rádi poradíme.

Svůj sortiment ovšem nezaměřujeme pouze na dospělé, ale také na děti. O prázdninách jsme proto otevřeli půjčovnu dětských čtyřkolek, abychom vyšli vstříc všem rodičům, kteří si z nějakého důvodu nemohou koupi dovolit, ale přesto chtějí svým ratolestem tento zážitek dopřát. Nebo si jednoduše zatím nejsou jistí, který typ čtyřkolky bude jejich dětem nejvíce vyhovovat, a chtějí si proto nějakou nejprve vyzkoušet.

V naší půjčovně si nyní můžete vyzkoušet dětskou čtyřkolku Polaris RZR 170, která patří mezi nejlepší na trhu. Jde o velmi stabilní stroj s tříbodovými pásy, nastavitelným sedadlem, rámem vozidla a omezovačem rychlosti, ze kterého budete jistě nadšení vy i vaše děti. Najdete nás v Otrokovicích za areálem Lanáčku a městského koupaliště. Vaše děti se zde v případě příznivého počasí mohou projet každý pátek, sobotu a neděli od 11 do 18 hodin. V případě potřeby můžete volat na telefonní číslo 777 123 182.

© Slobag Group s.r.o. | ochrana osobních údajů

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top