Největší showroom a servis čtyřkolek ve Zlíně

E-shop Vstoupit »

TGB Blade 600i LTXPracovní čtyřkolka TGB Blade 600 LTX 4×4

S touto čtyřkolkou se rozhodně nudit nebudete. Obstará namáhavou práci a navíc si s ní užijete i spoustu zábavy. Jedná se o model spadající do zlaté střední třídy pyšnící se svoji robustní konstrukcí a bohatou základní výbavou. Nyní s novým motorem.

Vlastnosti čtyřkolkyVlastnosti této pracovní čtyřkolky

Silný motor pro práci

Čtyřkolka se řadí mezi pracovní typy, čemuž musí odpovídat i síla motoru. Aby stroj zvládl těžkou práci, je vybaven motorem o objemu 561 cm3 s výkonem 31,3 kW při 6500 ot./min (off-road).

S rozmanitým terénem si čtyřkolka poradí s pomocí náhonu 4 × 4.

Rozmanitá základní výbava

Již v základní verzi si společně s čtyřkolkou odnesete i bohatou výbavu v podobě 12palcových hliníkových disků, elektrické uzávěrky předního diferenciálu, elektrického přepínání pohonu 4×4, kvalitního navijáku, homologovaného tažného zařízení, značkových pneumatik, panceřovaných brzdových hadiček, LED světel.

Čtyřkolku dále dotváří přední masivní rám s ochranou světel a nechybí ani přední i zadní nosič a chrániče rukou na řidítkách.

Nadstandardní příslušenství

Za příplatek můžete ke čtyřkolce získat extra vybavení v podobě vyhřívání rukojetí, páčky plynu a sedadla, přídavného předního a zadního LED světlometu, předního a zadního plastového boxu a držáků příslušenství (na motorovou pilu nebo ruční nářadí).

Místo pro pracovní nástroje

Abyste se mohli pořádně opřít do práce, nabízí čtyřkolka i mnoho úchytů pro zapojení pracovních nástrojů. Čtyřkolku tak můžete doplnit o sněhové radlice, vozík, sekačku, postřikovače a držáky ručního nářadí.

Průměr ve své kategorii

Tato čtyřkolka se řadí do střední třídy, čemuž odpovídá i průměrná spolehlivost a životnost. Obrátit se můžete kdykoliv na servis, který pro vás zajistí bezproblémovou dodávku náhradních dílů.

Záruka a servis samozřejmostí

Čtyřkolka TGB Blade 600 LTX 4×4 nově disponuje pětiletou záruční lhůtou. V případě potíží při jejím provozu se můžete kdykoliv obrátit na servisní místo.

Chcete se na něco zeptat?


Parametry čtyřkolky

Druh motoru kapalinou chlazený čtyřdobý jednoválec s elektronickým vstřikováním paliva
Objem a výkon motoru 561 cm3, 31,3 kW při 6500 ot./min (off-road)
Náhon 4×4
Nádrž 18 l
Šířka × délka 1 250 mm × 2 280 mm
Hmotnost 444 kg
Počet míst 2 osoby
Barevné provedení matná černá
Základní výbava homologované tažné zařízení, kvalitní naviják 3000 lbs, elektrická uzávěrka předního diferenciálu, elektrické přepínání pohonu 2×4/4×4, 12palcové hliníkové disky, značkové pneumatiky, přední nárazník, přední i zadní nosič zavazadel, chrániče rukou na řídítkách, pancéřované brzdové hadičky, 12V palubní zásuvka, LED světla pro denní svícení, samostatné sedadlo spolujezdce s opěrkou zad a madly

Cena vč. DPH a velkého TP

Cena verze Blade 600 LTX: od 194 900 Kč

Navíc oproti levným čínským čtyřkolkám: kvalitní materiál, dílenské zpracování čtyřkolky, bezproblémová dodávka náhradních dílů a veškerého potřebného příslušenství, bezproblémový servis.

Nákup na splátky

Výši měsíční splátky vám vypočítáme v showroomu.

K uzavření smlouvy budete potřebovat pouze dva doklady totožnosti.

Čtěte podmínky ESSOX »

Kudy do showroomu

© Slobag Group s.r.o. | ochrana osobních údajů

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top