Největší showroom a servis čtyřkolek ve Zlíně

E-shop Vstoupit »

Pracovní čtyřkolka TGB Blade 1000i LT 4×4

Čeká na vás výborné svezení a skvělá zábava. Tato čtyřkolka se může pochlubit velmi vysokým výkonem a funkčností, navíc s nadprůměrnou dynamikou. O perfektní chod stroje se postará špičkový dvouválcový motor. Čtyřkolka se navíc pyšní využitými nejmodernějšími technologiemi, které zajistí fantastický zážitek. Jedná se o ideálního společníka pro těžkou práci, a to díky jeho robustnímu rámu. Nechybí ani vynikající podvozek a tlumiče, které zabezpečí vysokou stabilitu.

Vlastnosti čtyřkolkyVlastnosti této pracovní čtyřkolky

Objemný a silný motor

Aby tato čtyřkolka zvládla jízdu v náročném terénu a s tím související těžkou práci, je vybavena nadstandardním motorem s objemem 997 cm3. Model dosáhne v off-road úpravě výkonu 61 kW, a to při 7000 ot./min.

Chybět nesmí ani náhon na všechna čtyři kola. S pomocí této vlastnosti pro vás téměř žádný terén nebude symbolizovat překážku.

Obrovská základní výbava

Již v základní výbavě obdržíte čtyřkolku s bohatou základní výbavou. Model je tvořen 14palcovými hliníkovými disky, elektrickou uzávěrkou předního i zadního diferenciálu, elektrickým přepínáním pohonu 4×4, předním i zadním nosičem, silným elektrickým navijákem 3000 lbs s ovládáním na řídítkách a masivním předním ocelovým ochranným rámem.

Čtyřkolka se dále může pochlubit značkovými pneumatikami, atraktivními širokými plastovými lemy blatníků a kvalitním lakování v atraktivní metalíze. Nechybí ani homologované tažné zařízení, výkonné agresivně stylizované dvojité přední světlomety, LED světla pro denní svícení, zadní/brzdová/směrová světla také s moderní LED technologií s vysokou svítivostí a 12 V palubní zásuvka pro GPS/dobíjení mobilu.

Nadstandardní výbava za příplatek

Toužíte-li svoji čtyřkolku ještě více ozvláštnit, můžete vsadit například na vyhřívání rukojetí, páčky plynu a sedadla, přídavný přední a zadní LED světlomet, přední a zadní plastový box nebo držáky příslušenství na motorovou pilu či ruční nářadí.

Pracovní nástroje neustále u sebe

Čtyřkolka TGB Blade 1000i LT umožňuje zapojit do práce mnoho nástrojů. Zaměstnat tak můžete radlice pro odklízení sněhu, vozík pro přepravu materiálu, sekačku na údržbu travního porostu, postřikovače na dodání vláhy nebo hnojiv, a také držáky nářadí.

Dlouhá životnost, skvělá spolehlivost

Čtyřkolka se stane vašim věrným pracovním pomocníkem po řadu let, a to především díky kvalitě použitého materiálu a dílenskému zpracování. S tím souvisí i skvělá spolehlivost stroje.

Záruční lhůta a servis

Popisovaná čtyřkolka je spojena s dvouletou záruční lhůtou. Kdykoliv během jejího provozu se přitom můžete obrátit na specializovaný servis s bezproblémovou dodávkou náhradních dílů.

Chcete se na něco zeptat?


Parametry čtyřkolky

Druh motoru kapalinou chlazený čtyřdobý dvouválec s elektronickým vstřikováním paliva
Objem a výkon motoru 997 cm3, 61 kW (off-road)
Náhon 4×4
Nádrž 23 l
Šířka × délka 1230 mm × 2330 mm
Hmotnost bez EPS 403 kg / s EPS 430 kg
Počet míst 2 osoby
Barevné provedení metalická lesklá černá, metalická lesklá stříbrná, metalická matná hnědo-šedá
Základní výbava homologované tažné zařízení, kvalitní naviják 3000 lbs, elektrická uzávěrka předního i zadního diferenciálu, elektrické přepínání pohonu 4×4, špičkové tlumiče EVO Plus, robustní přední rám, přední i zadní nosič zavazadel, 14palcové hliníkové disky, značkové pneumatiky, chrániče rukou na řídítkách, samostatné sedadlo spolujezdce s opěrkou zad a madly, samostatné stupačky pro spolujezdce, pancéřované brzdové hadičky, 12 V palubní zásuvka, LED světla pro denní svícení, LED zadní světla, LED blikače

Cena vč. DPH a velkého TP

Cena základní verze: 219 990 Kč

Cena verze s posilovačem řízení: 224 990 Kč

ZDARMA k základní verzi (bez nebo s posilovačem řízení) získáte naviják TGB 3000.

Navíc oproti levným čínským čtyřkolkám: kvalitní materiál, dílenské zpracování čtyřkolky, bezproblémová dodávka náhradních dílů a veškerého potřebného příslušenství, bezproblémový servis.

Nákup na splátky

Výši měsíční splátky vám vypočítáme v showroomu.

K uzavření smlouvy budete potřebovat pouze dva doklady totožnosti.

Čtěte podmínky ESSOX »

Kudy do showroomu

© Slobag Group s.r.o. | ochrana osobních údajů

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top