Největší showroom a servis čtyřkolek ve Zlíně

E-shop Vstoupit »

Segway Snarler AT6 LPracovní čtyřkolka Segway Snarler AT6 4×4

Nová značka mezi výrobci čtyřkolek přináší užitkovou čtyřkolku s atraktivním designem, výkonným motorem, dobrým podvozkem a výbornou průchodností terénem. Snarler vám stejně dobře jako k práci poslouží i k zábavě. Čtyřkolka je k dispozici v dlouhé i krátké verzi.

Vlastnosti čtyřkolkyVlastnosti této pracovní čtyřkolky

Značka Segway a atraktivní design

Inovativní značka Segway, oživení mezi stávajícími výrobci. S designem si v Segwayi pohráli, užijete si atraktivitu i odlišnost.

Výkonný motor a pohon 4 × 4

O dostatek výkonu se stará kapalinou chlazený čtyřtaktní jednoválec s elektronickým vstřikováním paliva. Nabízí objem 570 ccm, výkon 44 koní a točivý moment 48 Nm.

Povedený podvozek a tuhý rám

Tento stroj má povedený podvozek, nezávislé zavěšení kol, velké nájezdové úhly a nadprůměrnou světlou výšku s vysokými zdvihy pérování, což vám zajiští vynikající ovladatelnost a skvělou průchodnost v těžkém terénu. K tomu tuhý rám z chrommolybdenové oceli, dva diferenciály s elektrickými uzávěrkami, elektrický posilovač řízení se třemi režimy.

Příplatkový výbava

Čtyřkolku je možné obohatit o speciální výbavu. Můžete jí dopřát přední a zadní plastový box, vyhřívání rukojetí, páčky plynu nebo sedadla, přídavný přední a zadní LED světlomet nebo držáky příslušenství (motorová pila, ruční nářadí…).

Pracovní nástroje

Tato čtyřkolka spadá do kategorie pracovních modelů, nabízí vám i možnost pro zapojení množství potřebných pracovních nástrojů jako jsou radlice, vozík, sekačka, postřikovače nebo držáky nářadí.

Záruka a servis

Ke čtyřkolce je dvouletá záruční lhůta. Kdykoliv můžete využít náš servis, který vám vyjde vstříc se všemi náhradními díly.

Chcete se na něco zeptat?


Parametry čtyřkolky

Druh motoru kapalinou chlazený čtyřdobý jednoválec s elektronickým vstřikováním paliva
Objem a výkon motoru 570 cm3, 32 kW
Náhon 4×4
Tažná síla
Nádrž 23 l
Šířka × délka krátká verze: 1 280 mm × 2 200 mm; dlouhá verze: 1 280 mm × 2 350 mm
Hmotnost krátká verze: 360 kg; dlouhá verze: 385 kg
Počet míst 1 osoba; dlouhá verze 2 osoby
Barevné provedení zeleno-černá, bílo-červená, stříbrno-modrá
Základní výbava Elektrický posilovač řízení se třemi režimy (dlouhá verze), elektrický naviják, tažné zařízení, přední ochranný rám, zadní ochranný rám, boční ochranné rámy, přední a zadní kompozitní nosič, sedadlo s opěrkou zad (dlouhá verze), digitální multifunkční displej, Full-LED osvětlení (dlouhá verze), 14palcové hliníkové disky (dlouhá verze), nastavitelné pérování s progresivně vinutými pružinami, ochranné kryty rukojetí, mobilní aplikace s chytrými funkcemi​ (verze Limited)

Cena vč. DPH a velkého TP

Cena základní krátké verze: od 179 990 Kč

Cena základní dlouhé verze: od 204 990 Kč

Cena dlouhé verze Limited: od 214 990 Kč

Navíc oproti levným čínským čtyřkolkám: kvalitní materiál, kvalitní dílenské zpracování čtyřkolky, bezproblémová dodávka náhradních dílů a veškerého potřebného příslušenství, bezproblémový servis.

Nákup na splátky

Výši měsíční splátky vám vypočítáme v showroomu.

K uzavření smlouvy budete potřebovat pouze dva doklady totožnosti.

Čtěte podmínky ESSOX »

Kudy do showroomu

© Slobag Group s.r.o. | ochrana osobních údajů

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top