Největší showroom a servis čtyřkolek ve Zlíně

E-shop Vstoupit »

Polaris Sportsman 1000Pracovní čtyřkolka Polaris Sportsman XP 1000 EPS EFI 4×4

Tato čtyřkolka je nejvýkonnější ve své kategorii. Čeká na vás fantastické svezení i pořádná dávka zábavy. Stroj se může pochlubit maximálním výkonem, o který se stará dvouválcový motor ProStar s přebytkem výkonu. Funkčnost čtyřkolky dále podtrhuje vynikající podvozek a tlumiče. Tento model je hodně robustní a ideální pro opravdu těžkou práci. Je přitom schopen zajistit patřičnou stabilitu i při vysoké rychlosti. Je k mání v krátké i dlouhé variantě Touring.

Vlastnosti čtyřkolkyVlastnosti této pracovní čtyřkolky

Opravdu nadupaný motor

Chcete-li čtyřkolku používat při náročné a těžké práci, oceníte u ní právě výkon motoru. Popisovaný model má skutečně silný motor o objemu 952 cm3. Při jízdě je schopen docílit výkonu obdivuhodných 65 kW, čímž se řadí mezi opravdovou jedničku na trhu.

Samozřejmost pro tuto čtyřkolku představuje i náhon na všechna čtyři kola. Díky tomu zdolá i ten nejrozmanitější terén.

Široká základní výbava

Základní verze čtyřkolky Polaris Sportsman XP 1000 v sobě zahrnuje řadu užitečných vlastností. Těšit se můžete na elektrický posilovač řízení, EBS, ADC, užitečný naviják, elektrickou koncovku tažného zařízení, přední a zadní box.

Speciální výbava za příplatek

Chcete-li svoji čtyřkolku ozvláštnit a obohatit ji o speciální výbavu, můžete vybírat z vyhřívání rukojetí, páčky plynu i sedadla, krytů rukojetí, přídavného přední a zadního LED světlometu a držáků příslušenství (motorová pila, ruční nářadí).

Zapojte pracovní nástroje

Jelikož tato čtyřkolka spadá do kategorie pracovních modelů, nabízí i možnost pro zapojení množství potřebných pracovních nástrojů. Své místo si zde tak najdou radlice, vozík, sekačka, postřikovače i držáky nářadí.

Vysoká spolehlivost stroje

Čtyřkolka je vyrobena z kvalitních materiálů, které zabezpečují dlouhou životnost stroje. Těžit můžete i z jeho vysoké spolehlivosti.

Dlouhá záruka, bezproblémový servis

Na čtyřkolku se váže dvouletá záruka. Kdykoliv se také můžete obrátit na servis, který vám vyjde vstříc se všemi náhradními díly.

Chcete se na něco zeptat?


Parametry čtyřkolky

Druh motoru kapalinou chlazený čtyřdobý dvouválec s elektronickým vstřikováním paliva
Objem a výkon motoru 952 cm3, 65 kW
Náhon 4×4
Tažná síla 680 kg
Nádrž 19,9 l
Šířka × délka krátká varianta: 1209 mm × 2114 mm; dlouhá varianta: 1209 mm × 2197 mm
Hmotnost krátká varianta: 374 kg; dlouhá varianta: 426 kg
Počet míst 2 osoby
Barevné provedení šedo-černá, karmínová (dlouhá varianta)
Základní výbava elektrický posilovač řízení, EBS – systém brždění motorem, ADC – systém sjíždění svahů, naviják, elektrická koncovka tažného zařízení, přední a zadní box

Cena vč. DPH a velkého TP

Cena na dotaz.

Navíc oproti levným čínským čtyřkolkám: kvalitní materiál spolu s dílenským zpracováním čtyřkolky, bezproblémová dodávka náhradních dílů a veškerého potřebného příslušenství, bezproblémový servis.

Nákup na splátky

Výši měsíční splátky vám vypočítáme v showroomu.

K uzavření smlouvy budete potřebovat pouze dva doklady totožnosti.

Čtěte podmínky ESSOX »

Kudy do showroomu

© Slobag Group s.r.o. | ochrana osobních údajů

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top