Největší showroom a servis čtyřkolek ve Zlíně

E-shop Vstoupit »

Polaris Sportsman XP 1000 SPracovní čtyřkolka Polaris Sportsman XP 1000 S EPS EFI 4×4

Ještě lepší než jste čekali. Tento Sportsman je novým lídrem ve své kategorii dvouválcových litrových strojů. Fantastický prodloužený podvozek šířky 1440 mm vás doslova nadchne svým sebevědomím, lehkostí s jakou překonává terénní nerovnosti a neskutečným komfortem. Zcela nově postavený Sportsman je osazený nejodolnějšími komponenty. Fantastický pocit z jízdy, ta ovladatelnost která vás naprosto dostane a překvapí. Při práci můžete využít neskutečnou tažnou sílu, stroj utáhne na kouli 830 kg.

Vlastnosti čtyřkolkyVlastnosti této pracovní čtyřkolky

Nadupaný motor a fantastický podvozek

Při náročné a těžké práci oceníte u čtyřkolky výkon motoru a sebevědomý podvozek. Popisovaný model má skutečně silný motor ProStar o objemu 952 cm3. Při jízdě je schopen docílit výkonu obdivuhodných 65 kW, což z něj dělá jedničku na trhu.

Požitek z jízdy podtrhuje i náhon na všechna čtyři kola. S pomocí této vlastnosti hravě zvládnete každý terén.

Široká základní výbava

V základní výbavě najdete řadu užitečných vlastností, těšit se můžete na full LED přední i zadní světla, přední a zadní ochranný rám, elektrický posilovač řízení, brutální 27palcové pneu Duro, EBS, ADC, výborný naviják, tažné zařízení, elektrickou koncovku tažného zařízení, přední a zadní integrovaný box, rozšiřovací boční plastové lemy.

Speciální výbava za příplatek

Toužíte-li po nadstandardním vybavení, můžete vybírat z předního a zadní rámu, zadního přídavného boxu, krytu podvozku, vyhřívání rukojetí, páčky plynu i sedadla, krytů rukojetí, přídavného přední a zadního LED světlometu a držáků příslušenství (motorová pila, ruční nářadí).

Zapojte pracovní nástroje

Jelikož tato čtyřkolka spadá do kategorie nejvýkonnějších pracovních modelů a nabízí největší tažnou sílu na kouli – fantastických 830 kg, nabízí i možnost pro zapojení množství potřebných pracovních nástrojů. Své místo si zde tak najdou radlice, vozík, sekačka, postřikovače i různé držáky.

Vysoká spolehlivost stroje

Čtyřkolka je vyrobena z kvalitních materiálů, které zabezpečují dlouhou životnost a spolehlivost stroje.

Dlouhá záruka, bezproblémový servis

Na čtyřkolku se váže dvouletá záruka. Kdykoliv se také můžete obrátit na servis, který vám vyjde vstříc se všemi náhradními díly.

Chcete se na něco zeptat?


Parametry čtyřkolky

Druh motoru kapalinou chlazený čtyřdobý dvouválec s elektronickým vstřikováním paliva
Objem a výkon motoru 952 cm3, 65 kW
Náhon 4×4
Tažná síla 830 kg
Nádrž 19,9 l
Šířka × délka 1442 mm × 2349 mm
Hmotnost 450 kg
Počet míst 2 osoby
Barevné provedení šedo-černá
Základní výbava elektrický posilovač řízení, EBS – systém brždění motorem, ADC – systém sjíždění svahů, naviják, tažné zařízení, elektrická koncovka tažného zařízení, přední a zadní integrovaný box, přední a zadní ochranný rám, full LED přední i zadní světla, 27palcové pneu Duro, rozšiřovací boční plastové lemy.

Cena vč. DPH a velkého TP

Cena na dotaz.

Navíc oproti levným čínským čtyřkolkám: kvalitní materiál spolu s dílenským zpracováním čtyřkolky, bezproblémová dodávka náhradních dílů a veškerého potřebného příslušenství, bezproblémový servis.

Nákup na splátky

Výši měsíční splátky vám vypočítáme v showroomu.

K uzavření smlouvy budete potřebovat pouze dva doklady totožnosti.

Čtěte podmínky ESSOX »

Kudy do showroomu

© Slobag Group s.r.o. | ochrana osobních údajů

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top