Největší showroom a servis čtyřkolek ve Zlíně

E-shop Vstoupit »

Polaris Sportsman 570Pracovní čtyřkolka Polaris Sportsman 570 EFI 4×4

Tento model se řadí mezi špičku v kategorii pracovních čtyřkolek. Na jejím hřbetě se dočkáte perfektního svezení se spoustou zábavy. Stroj zajišťuje maximální funkčnost a o perfektní výkon se stará nadstandardní motor ProStar. Čtyřkolka je navíc obohacena o vynikající podvozek a tlumiče, přičemž se jedná o robustní stroj vhodný pro těžkou práci. Stabilita tohoto modelu je také na velmi vysoké úrovni. Nabízí se v krátké i dlouhé variantě Touring.

Vlastnosti čtyřkolkyVlastnosti této pracovní čtyřkolky

Silný motor a náhon 4 × 4

Za největší přednost modelu Polaris Sportsman 570 lze bezpodmínečně považovat silný motor. Jeho objem činí 567 cm3 a společně s výkonem 32 kW se řadí mezi velmi výkonné stroje.

Počítat můžete i s náhonem na všechna čtyři kola. Díky tomu pro vás ani ten nejnáročnější terén nebude tvrdým oříškem. V základní výbavě navíc získáte i užitečný přední a zadní nosič.

Užitečná extra výbava

Za příplatek je možné čtyřkolku doplnit o extra výbavu, mezi kterou se řadí vyhřívání rukojetí, páčky plynu a sedadla, přídavný přední a zadní LED světlomet, přední a zadní plastový box pro převoz materiálu a nezbytné držáky příslušenství na motorovou pilu i ruční nářadí.

Převoz pracovních nástrojů

Pracovní čtyřkolka se rozhodně neobejde bez množství úchytů pro udržení řady pracovních nástrojů. Tento model  tak můžete vybavit radlicemi, vozíkem, sekačkou pro údržbu trávníku, postřikovači a držáky nářadí.

Vysoce spolehlivá

Vzhledem ke kvalitě použitých dílů a jejich kvalitnímu zpracování lze čtyřkolku právem označit za velmi spolehlivou. Navíc jistě oceníte její dlouhou životnost podpořenou možností využít kdykoliv servis.

Dvouletá záruka a spolehlivý servis

V průběhu užívání čtyřkolky máte dvouletou záruku plynoucí z jejího pořízení. Kdykoliv je vám přitom k dispozici servis, který pro vás obstará co nejrychlejší dodávku náhradních dílů.

Chcete se na něco zeptat?


Parametry čtyřkolky

Druh motoru kapalinou chlazený čtyřdobý jednoválec s elektronickým vstřikováním paliva
Objem a výkon motoru 567 cm3, 32 kW
Náhon 4×4
Tažná síla 680 kg
Nádrž 17 l
Šířka × délka krátká varianta: 1 212 mm × 2 101 mm; dlouhá varianta: 1 219 mm × 2 203 mm
Hmotnost krátká varianta: 373 kg; dlouhá varianta: 344 kg
Počet míst 1 osoba
Barevné provedení zelená, bílá, oranžová, červená, modrá, černá perleť, kamufláž
Základní výbava přední a zadní nosič, EBS – systém brzdění motorem

Cena vč. DPH a velkého TP

Cena na dotaz.

Navíc oproti levným čínským čtyřkolkám: kvalitní materiál, dílenské zpracování čtyřkolky, bezproblémová dodávka náhradních dílů a veškerého potřebného příslušenství, bezproblémový servis.

Nákup na splátky

Výši měsíční splátky vám vypočítáme v showroomu.

K uzavření smlouvy budete potřebovat pouze dva doklady totožnosti.

Čtěte podmínky ESSOX »

Kudy do showroomu

© Slobag Group s.r.o. | ochrana osobních údajů

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top