Největší showroom a servis čtyřkolek ve Zlíně

E-shop Vstoupit »

Linhai M570LPracovní čtyřkolka Linhai M570L EPS 4×4

Tento model spadá do střední třídy čtyřkolek. Pyšní se moderním agresivním předkem, již v základní verzi se navíc dočkáte opravdu bohaté základní výbavy s řadou užitečného příslušenství. K dispozici je v dlouhé verzi.

Vlastnosti čtyřkolkyVlastnosti této pracovní čtyřkolky

Široká základní výbava

Popisovaný model pracovní čtyřkolky se chlubí poměrně silným motorem o objemu 499 cm3. O patřičný požitek z jízdy se dále postará i náhon na všechna čtyři kola.

Čtyřkolka v základní variantě přináší řadu užitečného příslušenství. Chlubí se tak například ocelovým zadním nosičem, designovými alu koly se značkovými pneumatikami, elektrickým navijákem s tažnou silou 3000 lbs a dálkovým ovládáním.

Nechybí dále tažné zařízení, kryty páček, LED světla pro denní svícení, dvojité projektorové světlomety, LED zadní/brzdová/směrová světla, akustická signalizace blikačů, úložný prostor pod zadním nosičem a USB zásuvka.

Spolehlivost stroje

Čtyřkolka spadající do střední kategorie má průměrnou životnost i spolehlivost. V případě jakékoliv závady se můžete obrátit na servisní místo, které vyniká bezproblémovou dodávkou náhradních dílů.

Záruční lhůta

Na čtyřkolku se nově váže pětiletá záruční lhůta. Kdykoliv přitom můžete využít služeb servisu, pokud narazíte na jakoukoliv závadu.

Chcete se na něco zeptat?


Parametry čtyřkolky

Druh motoru kapalinou chlazený čtyřdobý jednoválec s elektronickým vstřikováním paliva
Objem motoru 499 cm3
Náhon 4×4
Nádrž 14,5 l
Šířka × délka dlouhá varianta: 1 180 mm × 2 330 mm
Hmotnost dlouhá varianta: 384 kg
Tažná síla 200 kg
Počet míst 2 osoby
Barevné provedení černá, červená, písková
Základní výbava elektrický posilovač řízení, elektricky přiřaditelný pohon 4×4 s uzávěrkou předního diferenciálu, elektrický naviják s tažnou silou 3000 lbs a dálkovým ovládáním, tažné zařízení, přední ochranný rám, ocelové nosiče vpředu a vzadu, designová alu kola se značkovými pneumatikami, kryty páček, LED světla pro denní svícení, dvojité projektorové světlomety, LED zadní/brzdová/směrová světla, akustická signalizace blikačů, úložný prostor pod zadním nosičem, USB zásuvka

Cena vč. DPH a velkého TP

Cena dlouhé verze: nyní od 144 990 Kč

Cena verze Linhai 570 Promax v krátké variantě: nyní od 129 990 Kč

Navíc oproti levným čínským čtyřkolkám: kvalitní materiál, dílenské zpracování čtyřkolky, bezproblémová dodávka náhradních dílů a veškerého potřebného příslušenství, bezproblémový servis.

Nákup na splátky

Výši měsíční splátky vám vypočítáme v showroomu.

K uzavření smlouvy budete potřebovat pouze dva doklady totožnosti.

Čtěte podmínky ESSOX »

Kudy do showroomu

© Slobag Group s.r.o. | ochrana osobních údajů

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top