Největší showroom a servis čtyřkolek ve Zlíně

E-shop Vstoupit »

Linhai 650L PromaxPracovní čtyřkolka Linhai 650L Promax EPS 4×4

Tento model spadá do střední třídy čtyřkolek. Již v základní verzi se navíc dočkáte opravdu bohaté základní výbavy s řadou užitečného příslušenství, včetně robustního ocelového předního nárazníku. K dispozici je v dlouhé verzi.

Vlastnosti čtyřkolkyVlastnosti této pracovní čtyřkolky

Široká základní výbava

Popisovaný model pracovní čtyřkolky se chlubí poměrně silným motorem o objemu 585 cm3. O patřičný požitek z jízdy se dále postará i náhon na všechna čtyři kola.

Čtyřkolka v základní variantě přináší řadu užitečného příslušenství. Chlubí se tak například předním i zadním nosičem, designovými alu koly se značkovými pneumatikami, elektrickým navijákem s tažnou silou 3000 lbs a dálkovým ovládáním.

Nechybí dále tažné zařízení, kryty páček, LED světla, akustická signalizace blikačů, v přední části nepřehlédnete robustní ocelový přední nárazník.

Spolehlivost stroje

Čtyřkolka spadající do střední kategorie má průměrnou životnost i spolehlivost. V případě jakékoliv závady se můžete obrátit na servisní místo, které vyniká bezproblémovou dodávkou náhradních dílů.

Záruční lhůta

Na čtyřkolku se nově váže pětiletá záruční lhůta. Kdykoliv přitom můžete využít služeb servisu, pokud narazíte na jakoukoliv závadu.

Chcete se na něco zeptat?


Parametry čtyřkolky

Druh motoru kapalinou chlazený čtyřdobý jednoválec s elektronickým vstřikováním paliva
Objem motoru 585 cm3
Náhon 4×4
Nádrž 20 l
Šířka × délka 1 305 mm × 2 395 mm
Hmotnost 395 kg
Tažná síla 200 kg
Počet míst 2 osoby
Barevné provedení černá, šedá, písková
Základní výbava přiřaditelný pohon 4×4 s elektrickou uzávěrkou diferenciálu, elektrický naviják s tažnou silou 3000 lbs a dálkovým ovládáním, tažné zařízení, přední a zadní nosič, robustní ocelový přední nárazník, masivní přední a zadní ochranný rám, designová alu kola se značkovými pneumatikami, kryty páček, LED světla, akustická signalizace blikačů

Cena vč. DPH a velkého TP

Cena dlouhé verze: 164 990 Kč

Navíc oproti levným čínským čtyřkolkám: kvalitní materiál, dílenské zpracování čtyřkolky, bezproblémová dodávka náhradních dílů a veškerého potřebného příslušenství, bezproblémový servis.

Nákup na splátky

Výši měsíční splátky vám vypočítáme v showroomu.

K uzavření smlouvy budete potřebovat pouze dva doklady totožnosti.

Čtěte podmínky ESSOX »

Kudy do showroomu

© Slobag Group s.r.o. | ochrana osobních údajů

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top