Největší showroom a servis čtyřkolek ve Zlíně

E-shop Vstoupit »

Linhai 500 Promax

Pracovní čtyřkolka Linhai 500 Promax EFI 4×4

Čtyřkolka spadající do nižší střední třídy najde své uplatnění při práci i jako zdroj zábavy ve volném čase. Vyniká především svoji obratností a již v základní verzi se dočkáte velmi slušné výbavy.

Vlastnosti čtyřkolkyVlastnosti této pracovní čtyřkolky

Výkonný motor pro práci

U pracovních čtyřkolek bývá předpokladem silný motor. Popisovaný model přitom podmínku splňuje, jelikož objem jeho motoru činí slušných 493 cm3 a je schopen dosáhnout výkonu 24 kW, a to při 7000 ot./min.

Užitečnou vlastností je i náhon na všechny čtyři kola. Díky tomu pro čtyřkolku nebude žádný terén symbolizovat překážku.

Bohatá základní výbava

Základní verze čtyřkolky Linhai 500 Promax s sebou přináší množství příslušenství: hliníková kola, značkové pneumatiky, naviják 3000 lbs, homologované tažné zařízení, přední ochranný rám, přední a zadní nosič, LED světla, a také kryty rukou a páček.

Možná nadstandardní výbava

Toužíte-li po ještě nadupanější čtyřkolce, můžete si ji za příplatek dovybavit o vyhřívání rukojetí, páčky plynu a sedadla, přídavný přední a zadní LED světlomet, přední a zadní plastový box a držáky příslušenství (například na motorovou pilu nebo ruční nářadí).

Místo pro pracovní nástroje

Užívání čtyřkolky pro práci vyžaduje i zapojení řady pracovních nástrojů. Linhai 500 Promax tak s sebou může vézt radlice pro odklízení sněhu, sekačku pro péči o travní porost, vodní postřikovače, vozík, držáky nářadí a další nástroje.

Spolehlivý a výkonný

Čtyřkolka se řadí do střední třídy, díky čemuž získává průměrnou spolehlivost i životnost.

Záruka a servis

Na čtyřkolku se nově váže pětiletá záruka. Narazíte-li během provozu stroje na nějakou závadu, můžete kdykoliv využít servis s bezproblémovou dodávkou náhradních dílů.

Chcete se na něco zeptat?


Parametry čtyřkolky

Druh motoru kapalinou chlazený čtyřdobý jednoválec s elektronickým vstřikováním paliva
Objem a výkon motoru 493 cm3, 24 kW při 7000 ot./min
Náhon 4×4
Nádrž 12,5 l
Šířka × délka 1 160 mm × 2 240 mm
Hmotnost 371 kg
Tažná síla cca 500 kg
Počet míst 2 osoby
Barevné provedení černá, šedá, písková
Základní výbava přiřaditelný pohon 4×4 s elektrickou uzávěrkou předního diferenciálu, hliníková kola se značkovými pneumatikami, naviják 3000 lbs, homologované tažné zařízení, přední ochranný rám, přední a zadní nosič, LED světla, kryty rukou a páček

Cena vč. DPH a velkého TP

Cena verze Promax: nyní v akční nabídce od 114 990 Kč

Navíc oproti levným čínským čtyřkolkám: kvalitní materiál a dílenské zpracování čtyřkolky, bezproblémová dodávka náhradních dílů a veškerého potřebného příslušenství, bezproblémový servis.

Nákup na splátky

Výši měsíční splátky vám vypočítáme v showroomu.

K uzavření smlouvy budete potřebovat pouze dva doklady totožnosti.

Čtěte podmínky ESSOX »

Kudy do showroomu

© Slobag Group s.r.o. | ochrana osobních údajů

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top