Největší showroom a servis čtyřkolek ve Zlíně

E-shop Vstoupit »

journeyman-gladiator-x550-1Pracovní čtyřkolka CFMOTO Gladiator X550 EFI EPS 4×4

Tento model čtyřkolky dovoluje její používání jak pro práci, tak pro zábavu. Bezproblémový chod a odpovídající životnost vám zajistí kvalitní materiál a dílenské zpracování. Čtyřkolka se dále pyšní kvalitním motorem i podvozkem, díky čemuž zvládne i náročný terén. Již v základní ceně se můžete těšit na velmi slušnou výbavu.

Vlastnosti čtyřkolkyVlastnosti této pracovní čtyřkolky

Silný motor i náhon

Čtyřkolka X550 disponuje náhonem na všechna čtyři kola. Motor je silný a jeho objem činí 495 cm3. Model se pyšní výkonem motoru o velikosti 14,8 kW při 5600 ot./min. Díky tomu si hravě poradí i s náročným terénem.

Pokud chcete pocítit ještě větší sílu stroje, vsaďte na off-road verzi. U té se dočkáte úctyhodného výkonu 28 kW, a to při 6800 ot./min. Toto vylepšení čtyřkolky vám tak přinese ještě více zábavy a vzrušení.

Široká základní výbava

Již v základní verzi se můžete těšit na řadu užitečného vybavení. Čtyřkolka se může pochlubit například duralovými disky kol, elektrickým navijákem, tažným zařízením ISO50 včetně elektrické zásuvky, ochrannými blástry na řidítkách, nosiči Lock-N-ride a víceprvkovým odpružením s novými progresivními pružinami.

Při provozu dále oceníte i odolné šestiplátnové pneumatiky a volitelně můžete získat i opěrku s madly spolujezdce.

Možnost nadstandardní výbavy

Čtyřkolku si můžete za příplatek dovybavit přesně podle vašeho gusta. Navíc tak získáte posilovač řízení, vyhřívání rukojetí, páčky plynu a sedadla, přídavný přední a zadní LED světlomet, přední a zadní box a držáky příslušenství například pro uchycení motorové pily.

Místo pro pracovní nástroje

Čtyřkolka je primárně určena pro práci, a proto se pyšní i možností pro zapojení řady pracovních nástrojů. Vozit tak s sebou můžete radlice využitelné při sněhových závějích, vozík pro snadný a bezpečný převoz materiálu, sekačku, postřikovače, držáky nejrůznějšího nářadí a mnoho dalšího.

Spolehlivá a odolná

Čtyřkolka je zhotovena z vybraných kvalitních dílů a materiálů, díky nimž se řadí mezi velmi spolehlivé a odolné stroje. Těšit se můžete na její dlouholetou životnost.

Dlouhá záruka a levný servis

Na čtyřkolku dostanete tříletou záruku a na rám dokonce získáte doživotní záruku.

K dispozici je pro vás kdykoliv levný servis i náhradní díly.

Chcete se na něco zeptat?


Parametry čtyřkolky

Druh motoru kapalinou chlazený čtyřdobý jednoválec s elektronickým vstřikováním paliva
Objem a výkon motoru 495 cm3, 14,8 kW při 5600 ot./min (off-road úprava: 28 kW při 6800 ot./min)
Náhon 4×4
Tažná síla 550 kg
Nádrž 18,5 l
Šířka × délka 1160 mm × 2350 mm
Hmotnost 360 kg
Počet míst 2 osoby
Barevné provedení černá; volitelně oranžová, modrá, listová kamufláž (příplatek)
Základní výbava duralové disky kol, elektrický naviják, tažné zařízení ISO50 včetně elektrické zásuvky, ochranné blástry na řidítkách, nosiče Lock-N-ride a víceprvkové odpružením s novými progresivními pružinami

Cena vč. DPH a velkého TP

Cena základní verze: 165 800 Kč (180 800 Kč vč. posilovače řízení)

Cena verze Euro 4: 175 800 Kč (190 800 Kč vč. posilovače řízení)

Za příplatek můžete čtyřkolku doplnit o zimní paket a tlumiče ELKA. Vybrat si můžete i mezi oranžovou či modrou barvou či kamufláž zbarvením.

Navíc oproti levným čínským čtyřkolkám: kvalitní materiály a dílenské zpracování čtyřkolky, bezproblémová dostupnost náhradních dílů, bezproblémový servis.

Nákup na splátky

Výši měsíční splátky vám vypočítáme v showroomu.

K uzavření smlouvy budete potřebovat pouze dva doklady totožnosti.

Čtěte podmínky ESSOX »

Kudy do showroomu

© Slobag Group s.r.o. | ochrana osobních údajů

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top