Největší showroom a servis čtyřkolek ve Zlíně

E-shop Vstoupit »

Hisun Tactic 550Pracovní čtyřkolka Hisun Tactic 550i EPS 4×4

Model spadá do zlaté střední třídy, pyšní se svoji robustní konstrukcí a velmi bohatou základní výbavou. V nabídce je k dispozici ve dlouhé variantě. Stroj je robustní konstrukce, vhodný pro dvě osoby. O komfort a hladkou jízdu se starají plynokapalinové tlumiče. Náklad můžete naložit na pevný přední i zadní nosič.

Vlastnosti čtyřkolkyVlastnosti této pracovní čtyřkolky

Jako stvořená pro práci

Čtyřkolka se řadí mezi pracovní typy, je vybavena motorem o objemu 546 cm3. S těžkým terénem si čtyřkolka poradí s přiřazením náhonu 4×4.

Bohatá základní výbava

Již v základní verzi si společně s čtyřkolkou odnesete i bohatou výbavu v podobě robustního předního a zadního ochranného rámu, 12palcových hliníkových kol, elektrické uzávěrky předního a zadního diferenciálu pohonu 4×4, kvalitního navijáku 2500 lb, homologovaného tažného zařízení s elektrickou zásuvkou,  pneumatik s dobrým záběrem, panceřovaných brzdových hadiček. Přední i zadní světla jsou s LED technologií.

Čtyřkolku dále dotváří chrániče rukou na řidítkách, přední a zadní robustní masivní rám a nechybí ani přední i zadní nosič.

Nadstandardní příslušenství

Za příplatek můžete ke čtyřkolce získat extra vybavení v podobě vyhřívání rukojetí, páčky plynu a sedadla, přídavného předního a zadního LED světlometu, předního a zadního plastového boxu a držáků příslušenství (na motorovou pilu nebo ruční nářadí).

Místo pro pracovní nástroje

Abyste se mohli pořádně opřít do práce, nabízí čtyřkolka i mnoho úchytů pro zapojení pracovních nástrojů. Čtyřkolku tak můžete doplnit o sněhové radlice, vozík, sekačku, postřikovače a držáky ručního nářadí.

Průměr ve své kategorii

Tato čtyřkolka se řadí do střední třídy, čemuž odpovídá i průměrná spolehlivost a životnost. Obrátit se můžete kdykoliv na servis, který pro vás zajistí bezproblémovou dodávku náhradních dílů.

Záruka a servis samozřejmostí

Čtyřkolka Hisun Tactic 550i 4×4 disponuje dvouletou záruční lhůtou. V případě potíží při jejím provozu se můžete kdykoliv obrátit na naše servisní místo.

Chcete se na něco zeptat?


Parametry čtyřkolky

Druh motoru kapalinou chlazený čtyřdobý jednoválec s elektronickým vstřikováním paliva
Objem 546 cm3
Náhon 4×4
Tažná síla 544 kg
Nádrž 17 l
Šířka × délka 1194 mm × 2286 mm
Hmotnost 390 kg
Počet míst 2 osoby
Barevné provedení zelená, červená, černá, šedá, písková, kamufláž
Základní výbava
posilovač řízení, naviják 2500 lbs, chrániče rukou, brzdové světlo, přední světlomety s tlumeným a dálkovým světlem, směrové ukazatele a klakson, přední a zadní nákladové prostory, tažné zařízení, 12palcová hliníková kola, zádová opěrka, zpětná zrcátka, analogový rychloměr s tachometrem a LCD displejem s jízdními informacemi

Cena vč. DPH a velkého TP

Cena na dotaz.

Navíc oproti levným čínským čtyřkolkám: tento stroj je z kategorie levných čtyřkolek, dobrá dodávka náhradních dílů a příslušenství.

Nákup na splátky

Výši měsíční splátky vám vypočítáme v showroomu.

K uzavření smlouvy budete potřebovat pouze dva doklady totožnosti.

Čtěte podmínky ESSOX »

Kudy do showroomu

© Slobag Group s.r.o. | ochrana osobních údajů

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top